Oferta

Oferujemy wyroby z:

Specjalizujemy się w doborze:

W naszych salonach jubilerskich każdy klient znajdzie wspaniały asortyment UPOMINKÓW I PREZENTÓW od PORCELANY z całego świata, współczesne patery stylizowane na stare srebra z XVI, XVII wieku, jak i figurki z Kryształami SWAROVSKIEGO. Na każde Święta i uroczystości, Walentynki, Chrzest, Komunia, Bierzmowanie, Zaręczyny, Ślub i inne- Urodziny, Imieniny, Rocznice Andrzejki, Połowinki, Sylwestra, Dzień Dziecka,Matki,Ojca, Babci, Dziadka nasz personel służy profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze prezentu.

Można również zakupić bony towarowe dla osoby obdarowanej, która sobie sama wybierze w naszych salonach prezent. Na życzenie klienta można u nas domówić wszelkie dopracowania szczegółów odnośnie prezentów. Podchodzimy do klienta elastycznie, życzliwie i otwarcie, a przede wszystkim rzetelnie. Posiadamy w sprzedaży ZEGARKI, ZEGARY, BUDZIKI, PASKI jak również zmieniamy baretie i skracamy bransolety.

Uzupełnieniem kompleksowej obsługi klienta są USŁUGI jak:Nasz asortyment będzie dostępny na Allegro  Znajdź nas na Allegro


Podaruj swoim bliskim to co najszlachetniejsze

Znajdź nas na Allegro  Znajdź nas na Facebook