strzelectwo na igrzyskach olimpijskich 2012

strzelectwo na igrzyskach olimpijskich 2012

3 Wskazówki dłużej w sypialni

Do 40% wszystkich mężczyzn może wystąpić przedwczesny wytrysk w pewnym momencie w ich życiu. Dobrą wiadomością jest to, że może być ulotne doświadczenie i można wrócić do normalnego życia seksualnego, jeśli wiesz jak to zrobić. W tym artykule będę dzielić się z wami 3 doskonałych porad dla stania się człowiekiem maraton w sypialni.

Strzelać dwa razy, nie tylko raz

Twój pierwszy wytrysk dnia jest często najszybszym. To prawie tak, jakby ciało jest nastawiona na jak najszybsze wytrysku. W rzeczywistości, z ewolucyjnego punktu widzenia jest to tak naprawdę zaletą.

Obejść ten problem, przechodząc na drugą wytrysku. Jeśli twój partner lubi posiadające długie sesje seksu następnie uzyskać swój pierwszy wytrysk nad z szybko – zamiast martwić się powinny rzeczywiście postarać się ją tak szybko jak to możliwe.

strzelectwo na igrzyskach olimpijskich 2012

Następnie, w ciągu 15 minut, że ma cię odzyskać, dać seks oralny z partnerem i skoncentrować wszystkie swoje energie na udzielaniu jej przyjemność. W tym czasie dochodzi do drugiej rundzie będzie trwać znacznie dłużej.

Rozważmy znieczulające Ale tylko w umiarkowanych ilościach

Kremy, żele znieczulające i spraye są użyteczne. Prawdopodobnie nic nie przebije tematu, jeśli chcesz dłużej wieczorem, ponieważ mają one najszybsze i najbardziej niezawodne działanie jakiegokolwiek leczenia.

Należy jednak pamiętać, że nie zabierają wiele przyjemnych doznań seksualnych, w tym ciepłym uczuciem doświadczył podczas penetracji. Wypróbuj je jako krótkoterminowe lekarstwo, za wszelką cenę, ale nie należy się spodziewać, żeby dać żadnego długofalowego sukcesu.

strzelectwo na igrzyskach olimpijskich 2012

Zatrzymaj przewidywanie przyszłości

Głównym powodem, dla którego większość facetów wytrysku wcześnie dlatego, że mają obsesję jak długo będą trwać. W taki sam sposób jak bokser, który boi się przegranej jest bardziej prawdopodobne, aby stracić, tym bardziej strach wytrysku wcześnie, tym bardziej prawdopodobne jest, aby stało.

Musisz przestać myśleć „co jeśli wytrysku wcześnie” lub „ja mam wytrysku wcześnie jeszcze raz”. Następnym razem, kiedy uprawiać seks, powiedzieć żonie, że masz zamiar rzucać ostro do wiatru i nie obchodzi mnie jak długo ostatni.

Powiedz jej, że masz zamiar skoncentrować http://spalacze-tluszczu.com.pl się na wspólnej kochania i nic poza tym – jeśli wytrysku wcześnie to tak będzie. Jeśli nie, dobrze, że to tylko bonus.

Wraz z upływem czasu i szkolenia, technika ta może dać Ci stały i długotrwały sukces na trwające dłużej w sypialni i nigdy ponownie przeżywa przedwczesny wytrysk.

Wpis zawdzięczamy